| BigLike a întrebat:

Baieti voi cum 'agatati' fetele? Respectiv fetelor voi cum doriti sa fiti 'agatate'? P.s. Stiu intrebare ciudata, incerc sa descopar misterele vietii laughing) raspunsuri sincere please

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu e cazul sa te superi asa rau,e si pacat,imbatranesti repede si faci riduri.
Acum da-mi voie sa-ti explic.
Nu stiu ce caut in lista ta,nici macar nu e relevant,cel putin pentru mine.
Nu stau acum sa ma gadnesc,deci sa trecm la subiect.
Omul a pus o intrebare,evident adresata baietilor.
Daca un om e mai ok si mai cu capul pe umeri si da niste sfaturi la fel de ok,de ce te grabesti repede sa-l critici si mai apoi ajungi si la jigniri?
Pe o parte stii ca are dreptate dar nu te lasa orgoliu tau feminin sa recunosti asta.
Puteai sa-i raspunzi celui care a pus intrebarea.
Dar probabil stiai ca sfatul tau si al altor femeiei nu iar face pe barbati decat sa ajunga in friend zone.
Sacrificii,cum ai zis tu,ce romantic suna...
Generalizezi mult,esti cam furustrata din cate vad eu.
Faci niste acuzatii care vin doar din imaginatia ta si nici nu are legatura cu subiectu.
Faptul ca eu sau altii avem niste conceptii sanatoase si nu eronate cum au toti fatalai, insemna ca ne credem masculi alfa?
Cunosti ceva utilizatori de pe site in relitate de iti dai asa mult cu parerea?
Banuiesc ca nu.
Abordarea are si ea rostul ei.
Eu nu cred ca te-am abordat, cine stie la ce ti-a fost gandul cand ai zis asta si ce experiente ai avut tu.
Faza cu dominanta e relativ ok si pentru tine, banuiesc ca ai sau preferi un barbat dominant in viata ta, nu un papa lapte.
Exceptii fac anumite interese.
Poate esti realista si constientizezi ca atractia vine din subconstient si nu tu decizi de cine sa fi atrasa.
Banuiesc ca intelegi si faci o diferenta intre ceva sentimental si ceva rational.
Sper ca nu esti tipa aia complexata care traieste mai mult in mediul virtual...

43 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ma duc frumos la ea si incep cu un simplu "buna" si apoi ma prezint.
Sper ca intelegi bine spontaneitatea, mai mult nu iti trebuie.
Descopera acele mistere prin proprile experiente!

| RAY a răspuns:

Fetele nu sunt agatate,cand o fata te place e totul mult mai usor,o fata nu e impresionata de replici tampite,glume etc
degeaba o faci pe clovnul, complimente, vrajeli, totul tine de aspectul fizic, uitate si tu la baieti hot cum le priveste fetele pe ei, totul e usor cand esti frumos, cei frumos si la dumnezeu i place

| minrest a răspuns:

Fetele nu se agata, fraiericii se leaga de fete dragute necunoscute ca sa arate ca au tupeu, dar arata doar ca sunt infantili, frustrati si nesimtiti. Cand iti place o fata, gasesti cunostinte si preocupari comune, o curtezi si vezi ce perspective ai. Altfel nu ai cum sa faci.

| PersonajFictiv a răspuns:

@sweetangels aka aia de mi-a dat ignore ( daca tot mi-ai dat reply asteapta sa vezi ce am de spus,apoi da-mi ignore,ai facut ca o lasa, ai zis ce ai vrut apoi ai dat ignore sa nu pot sa iti dau replica direct).
"Toti sunteti asa ", apoi " esti doar un calic care cade la picioarele uneia cu tocuri ", legand astea doua aflam ca toti barbatii cad la picioarele uneia cu tocuri, dar realitatea e altfel, de obicei astea care sunt doar frumoase si atat cad in genunchi si incep sa-si linga buzele in semn de incalzire, stii tu, ca la sport, te incalzesti intai apoi intrii pe teren in forta.

Nu te-am jignit cu nimic, ai un avatar de tot rahatul care exprima o idee si mai de rahat.
Ai avut o reactie de om prost.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

E inca bine. Voi i/ati dat un motiv destul de bun (pentru ea) ca sa va dea ignore. Mie mi./a dat ignore pe contul nr 2 (asta fiind nr3 ) doar ca am intrebat/o ce vrea sa spuna cu acel avatar. La al 5 post mi/a dat ignore :)). Vedeti aici. Alt nick, acelasi avatar. Nu a durat mult pana la ignore. https://www.tpu.ro/......o-fata-si/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Ps. Noroc cu roscata ca i/a lasat o replica dupa ce mi/a dat ignore laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Hanhao):

Pai e greu sa citeasca ce ai scris, trebuia sa se concentreze, sa inteleaga, etc laughing
Ai dreptate cu tot, iti dadeam genial la raspuns daca exista pe aici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hanhao):

Acum un an nu posta asa de mult. Punea multe intrebari asa ca nu i/am observat comportamentul si intrebarile erau destul de comune. Doar avatarul ei iesea mult in evidenta. Dar vad ca in ultimul timp posteaza mult. Dupa cam 4 5 comentarii am incetat sa le mai citesc. Oricum imi aminteam cu cine am vorbit pana mi/am luat ignore laughing. Am ras o gramada la intrebarea ei cu "barbatii din RO sunt urati si prosti si buni de nimic" si chestii de genul. Se vedea de la o posta ca astepta pe unu sa zica ceva rau despre femei si sa zica de ala ca e asa, adica prost, gras etc etc.

| sweetangels a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ti-am dat nici un ignore dupa cum vezi...ai scris asta ca sa coalizezi si tu cu embrionii astia fecundati doar pe jumatate?

| sweetangels a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca dintre toti ascunsii de aici eu sunt cea care iese cel mai mult in evidenta! happy Era si normal pana la urmawinking Sunt leu si imi place sa fiu in lumina reflectoarelor...Nu va mai suparati ca imi scrieti atat si eu va refuz, ignore-ul e foarte cute, stiti cum se spune: "femeile superbe primesc mereu atentie, chiar si nedorita!". Va pup pe portofel, fanilor!winking rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetangels):

Pe contul asta nu mi ai dat(inca) dar pe celalalt mi ai dat chiar pentru nimic. vezi acel link, am acelasi avatar. cel putin eu nu sunt suparat. ti se par asa? chiar am primit funda de la tine in decembrie 2016 la o intrebare a ta. daca eram suparat te faceam albie de porci acolo, nu te as mai fi ajutat cu intrebarea ta. au si ei dreptatea lor, te superi foarte repede si avatarul ala nu zice nimic bun despre tine. cum ti am zis si eu cand am lluat ignore

| sweetangels a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact cum spuneam, voua daca nu va convine ceva faceti "albie de porci" pe o persoana, in special daca e femeie(sa va aratati superioritatea cica), tipic alpha, nu? Un barbat adevarat reuseste sa corecteze un defect comportamental prin bun simt, educatie, si un nivel ridicat de cultura, dar oare cati de aici se pot lauda cu asa ceva?! Circula o vorba veche din popor "razbunarea e a prostului". Asa cum ma vedeti si spre deosebire de unii eu NU am incercat sa imi subjug partenerul, mereu am pornit in relatie cu egalitate, fara "tu esti femeie/barbat, deci ciocu mic!". Imi pare rau dar unii de pe aici stau foarte prost cu intuitia/psihologia, drept dovada ma judeca dupa un avatar (bine ales ca sa incurce)! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le astepti sa vina la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-am mai zis? Cu undita!

Răspuns utilizator avertizat