| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor fetele de la băieți? Fetelor ce vreți de la băieți și ce nu va convine la baieti? Fiți dure și sincere.

13 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Le intrebi pe ele si s-ar putea ca nici nu stiu ce sa-ti zica. Fetele vor de la baieti in primul rand sa atraga fizic destul, abia dupa aia vor sa fie cu ceva prin cap, sa stie sa se poarte, sa le satisfaca sexual.

O sa-ti zica unele ca nu fizicu conteaza, dar realitatea arata invers, ca se uita la aia aratosi si pe aia ii prefera.
Astea unele mint, altele nu constientizeaza asta (de aia am zis ca unele nu stiu ce sa zica adica un raspuns corect), o sa te ia doar cu comportamentul si inteligenta.

Ca aia cu banii nu se pune, ca majoritatea au un loc de munca cu salariu medi, si ele si ei.
Asta pentru o relatie buna, nu vorbim aici de interese cand sta cu unu pentru bani pentru ca nu o atrage fizic mai deloc.

| SilentRain a răspuns:

Sa nu le scrii mesaje de genul
https://ibb.co/qnK9JPP

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Ciudate specimene mai sunt si pe aici...

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Da mie îmi zici? laughing
Nu e prima data când văd specimene de genul...
Tu nu ai pățit până acum așa ceva?

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Am patit altceva, dar nu aici. Cineva credea ca sunt fata si mi-a trimis poza cu... Nu stiu de ce isi imagineaza unii ca este o idee buna, adica la ce raspuns se asteapta?
Pe urma am mai patit cu o tipa de prin Filipine cred, care mi-a scris, nu intelegeam ce voia de la mine si s-a dovedit ca nu era chiar tipa, era trans sau ceva de genul asta big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

laughing
M-ai întrecut pe mine, cat de dementa e lumea în care trăim .....cum să îți trimita poze deochiate laughing)

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Da, unii traiesc in universul lor paralel laughing

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Daca una te place mult, iti face si fantezia aia fara probleme si nu se supara ca-i zici ca vrei aia, nu este deloc o problema, omul a zis sincer ce vrea, doar ca n-a zis-o chiar bine, a mai zis si chestii care nu-si au locul acolo, cam vulgar, o putea zice mai frumos, de ex "vreau uro de la o femeie ca asa ma satisfac", adica in alt fel.

Daca nu te place, vaaaai ce prost esti ca ai zis asa ceva, si ce nesimtit, dar face astea cu unu care ii place mult si zice vai ce original esti, interesanta fantezie, iti fac, cum sa nu.
Mare lucru ca ea sa se p pe el! Nu e mare lucru.

Lasa ca stim noi manevra asta.

| SilentRain a răspuns (pentru Mosotti):

Câtă generalizare laughing
Na acum că v-ați prins de manevră, trebuie sa schimb tactica sa va țin la picioarele mele, mu-ha-ha -ha

In alta ordine de idei, Depinde Mossotti
Unele vor accepta chestia din prima asta, altele vor cere timp și încredere
E destul de dubios sa primești poze deocheate, asta cât și propuneri scârboase
E o chestie de bun simț până la urmă

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Pai chiar e generalizare, cand te place mult cineva, iti face ce vrei tu.
Bine, in anumite limite, evident.
Normal ca unele vor cere timp si incredere, asta e adevarat, ai dreptate, pana se conving ca si celalalt le place mult.

Scarbos e relativ, aici nu putem generaliza, unele vad chestia aia scarboasa, altele nu.
Altele si ele au fantezia asta adica uro, ca asa se numeste.

De ex mie mi se pare scarbos ca unii homo sa isi bage penisurile in rahat, lor nu li se pare asa.
Chiar deschid topic pe tema asta.

| SilentRain a răspuns (pentru Mosotti):

Nu te contrazic
Deschide și vezi ce iese

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Acum fac asta.

| Mosotti a răspuns (pentru Mosotti):

A, deschis subiectul la dragoste si sex.