| madalyna a întrebat:

Intrebare pentru baieti:"Cum va-ar place sa fiti agatati sau cuceriti de o fata?"

Răspuns Câştigător
| alynutzsu93 a răspuns:

Uneori e frumos sa fii si agatsat, dar e mai frumos sa agatsi... acum depinde de situatie... dar sincer mie imi place sa fiu agatatwinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma multumesc doar cu o relatie amicala.

Răspuns utilizator avertizat
| anonymus07 a răspuns:

Cucerit deoarece una e sa fii agatat. si alta e sa fii cucerit. daca o tipa sare pe tine din prima vei crede ca-i... laughing

| fLrYdzstr a răspuns:

Si agatat prima data, dar apoi cucerit de farmecul lor rolling on the floor

| TPx a răspuns:

Mie unu mi-ar placea sa fiu cucerit! xD

| TPx a răspuns:

Mie unu mi-ar placea sa fiu cucerit!