| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

Baieti! Voi cum reactionati cand sunteti gelosi? Funda! Si la restul vot!

Răspuns Câştigător
| bogdan343 a răspuns:

Consider ca toti suntem gelosi in mica sau in mare parte,depinde de situatie si de modul nostru de a ne controla...
Ea se manifesta ca o boala,daca nu ne putem stapani,ceea ce nu este foarte normal... poate duce la repercusiuni destul de grave...
Nu pot sa spun ca sunt o persoana foarte geloasa,eu actionez cand e cazul prin abilitate,iar intuitia ma ajuta la descoperirea adevarului...
In concluzie, gelozia poate fi considerata un viciu, o patima care cauta cu tot dinadinsul motive de suferinta...

7 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Furie angry

| sylar2007 a răspuns:

Ma iau de ea si vorbesc foarte mult,si tot caut sa ma faca sa ma simt sigur ca ma iubeste si sa imi demostreze, plus nu mai vreau sa mai vb cu acea persoana si o intreb des,, te-a mai cautat x?''big grin

| shadow72 a răspuns:

Poi de obicei ne cam luam de ala pe care suntem gelosi

| bobby1990 a răspuns:

Fac putin pe suparatul, imi zice ca nu e nimic in neregula(si chiar asa e), apoi stie ea cum sa ma impace

| doctginecolog a răspuns:

Vrei sa afli? mai bine nu pentru ca ma manifest foarte ciudat, mai ales daca e vorba de prietena mea, zitto një qij nëna juaj

| acdc21 a răspuns:

N-ai vrea sa afli

| PufarinaUcigasa a răspuns:

Eu nu sunt foarte geloasa,dar totusi cand imi da motive sa fiu geloasa,in primul rand ma supar, nu vb cu el, decat atunci cand ma cauta el si cand ma cauta si vb cu el ii zic ce am pe suflet si cateodatha ne si certam din cauza asta laughing)! pup