| elasexygagica a întrebat:

Baieti, voi cum va rasfatatzi iubitele?love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Pai tocmai,. nesimtitii nu nu rasfatarolling on the floor))
o flore nu stiu sa `raspunda`,. numa` sex,.

sex, sex si iar sex! nesimtitilor>:p rolling on the floorlaughing)laughing)))

| unknow a răspuns:

@M3lania; mare dreptate ailaughing ca in ziua de azi numai` catele disperate si in calduri gasesti peste tot!laughing
dar,... mai sunt si fete care NU se simt rasfatate, dintr`atata!laughing adica, eu de ex, sunt virgina, j daca un baiat ar incerca asa ceva, l`as pocnilaughing indiferent de situate, e un gest de nesimtit!
daca mi-ar aduce o floare,.m`ar cucerii mai intai, m`ar rasfata in adev sens al cuv. si dupa lupte seculare ar indrazni sa... as reactoina altfel [ as fi de akord dar nu pana la kapat:p ]
sexul este mai degraba rasfata pentru. [eei] nu pentru. noi happy

| ShowTim3 a răspuns:

happyFac glume... si sunt sincer cu ea, daca nu imi place ceva ii zic... cam asta ca toata lumea nu?happy

| Broadband a răspuns:

Bataia e rupta din rai

| valy1233 a răspuns:

Prin sexbatting eyelashes

| DavidDj a răspuns:

Simplu.Aflu ca trimite mesaje altuia ca sa fie cu ea in timp ce e cu mine.Si dupa iti imaginezi ce urmeazasad

| Parmalat a răspuns:

Pai nu pot sa-ti spun dar pot sa-ti aratbatting eyelashes

| M3lania a răspuns:

@AlesSsia lasa ca elasexygagica e multumita laughing

| frank0x0 a răspuns:

Dar tu cum iti rasfeti iubitul?

| elasexygagica explică (pentru frank0x0):

Cu sex turbatlove struck

| frank0x0 a răspuns (pentru elasexygagica):

Foarte bine...sa gandeasca toate femeile ca tine si ar fi belea...happy

| mada1 a răspuns:

Alessia ai dreptate laughinglaughing pe bune.nu stiu ce sa mai zic.toti vorbesc numai de " sex ".dar lor nici nu le-au dat... laughing intelegi ce vreau sa zic

fiecare baiat isi rasfata iubita in felul lui. plus ca numai fetele stiu cand se simt rasfatate sau nu.noi baietii nu stim decat daca ne aratati voi...

| samananca a răspuns:

Eu imi rasfat iubita cu o partida de sex frumos xd :d