| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Baieti, voua ce va place, in general, sa primiti de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| teroristu_7134 a răspuns:

Blowjobs

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gestul contează nu obligatoriu consistenţa cadoului!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Chestii mici, simbolice sau carti.Conteaza mai mult ideea in sine decat cantitatea sau valoarea materiala a cadoului. Dar totusi, as aprecia sa nu aiba pretul pe el.laughing

| clauss a răspuns:

O masina

| dnxbv a răspuns:

In general, mi-ar place o casa de vacanta in Tenerife, un yacht si un Rolls Royce big grin
Si nu in ultimul rand, o platforma petroliera.

| rockirm a răspuns:

Aplauze:big grin. serios acum eu sunt disperat dupa muzica instrumente muzicale si tot ce tine de electronica hi.

| ღmarynaღ a răspuns:

Pai dupa parerea mea iai o bratara de argint sau ceva electronic

| Sofer a răspuns:

Un bj în mașină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie gonflabila laughing