| Opersoanamasculina a întrebat:

Baieti, vreau o parere din propria voastra experienta. Cand te simti cel mai bine cand "iti dai drumu" cand faci sex cu o femeie? Ma intereseaza placerea atunci cand se ejaculeaza, unde anume e mai intensa placerea cand ejaculezi, in gura ei, pe sani, pe fata, pe pasarica sau cand ejaculezi in ea? Sunt virgin si ma pregatesc sa o fac deci vreau un raspuns serios de la cineva serios care sia inceput viata sexuala, vreau parerile baietilor! Va multumesc anicipat si vreau sa-mi raspundeti din propriile voastre experiente traite in momentul sexuluihappy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ejaculezi acolo unde te lasa ea...
anatomic vorbind, placerea e cea mai mare in vagin, ca ala e scopul

| corbulalbrosu a răspuns:

In profunzimea vaginului, cu penisul introdus la maxim pentru a simti placerea caldurii ce invaluie glandul in momentul ejacularii.