| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare si sper sa răspundeți serios...
Dacă iubitul meu e la facultate in alt oraș,(eu sunt la liceu) credeti ca va tine relația? Credeti ca va ramane fidel sau va minți?
Vreau cat mai multe păreri, puteți sa imi spuneti si experiente de ale voastre.
Dau funda

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, fiind 99% sanse sa-si gaseasca pe altcineva la facultate sau in orasul respectiv.

| corbulalbrosu a răspuns:

Am sa-mi exprim parerea/opinia mea sincera in aceasta privinta : bineinteles ca este posibil, insa probabilitatea de a te astepta si de a si ramane impreuna se situeaza in jurul valorii de... 50%. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Cata barbardeala o sa fie la facultate.

| sofisis a răspuns:

Sansele ca relatia sa tina si cele de a fii inselata sunt doua lucruri care nu au absolut nici o legatura.
Da, poate tine relatia si da, mai mult ca sigur te va insela. Relatia va tine in functie de persoana/persoanele cu care te va insela. Daca va da de una care ii pune capac suficient, te va lasa. Daca nu, nu.

| GouDidodino a răspuns:

Sigur o sa și-o mai tragă si cu altele si normal te va minti

| Andreiu68 a răspuns:

Este 50/50 depinde de el acum cum este ca si caracter. Eu sunt baiat, am avut o relatie de 6 luni cu o fata, aceasta cand a plecat la facultate s-a racit, distantat de mine la 3-4 saptamani si am prins-o vorbind cu altcineva si ne-am despartit.Sunt mari tentatiile spun asta ca sunt baiat, e greu pentru noi, dar daca te iubeste, este o relatie inaintata nu ar avea de ce sa faca aceasta prostie

| Nshbsjwjihcwu a răspuns:

Totul depinde de voi de relaţia voastră dacă te iubeşte nu te va minţii sau însela şi te va aştepta