| Klandestin a întrebat:

Baietii, am folosit zilele trecut "Maraton Forte" am luat doar o pastila si nu am simtit nici o diferenta, a fost chiar mai rau.
Voi ce ati folosit? Ce imi recomandati?
Multumesc!
De ce am nevoie? Am prins o bomba si vreau sa o dezamorsez!

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Vai vai vai, ai prins o bomba a? Si ai inceput sa iei pastile pentru ca nu ai incredere in instrumentu tau a? Iti este rusine cu el, nici o pastila nu te va aujta sa devii un zeu al sexului, ba mai mult cu cat vei inainte in varsta iti vei da seama ca ce faci acum nueste bine deloc, si vei vedea ca rezultatele vor incepe sa aiba si efecte scundare care te vor marca de tot si vei regreta ceea ce ai facut, daca intr-adevar vrei sa fii baiatul ideal pentru fete in pat, seara inainte de a incepe sa va iubiti beti impreuna o sticla de vin rosu, si inainte de asta tu sa mananci niste ciocolata neagra, ambele sunt bune pentru circulatia sangelui si apoi iti vei da seama ca deja ai ajuns la al treilea numar si tu inca esti in priza si inca mai poti duce, nimic din ce ti-am spus nu a fost cu rautate, good luckwinking

| Klandestin explică (pentru DaniAdrian):

Multumesc frumos! Doar am vrut sa rezist mai mult, O sa incerc ce mi-ai spus tu!

7 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Sildenafil Hemofarm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, am auzit de fiolele TIANLI Potent, le-a incercat un prieten si a spus ca au effect.
http://enigma-plant.ro/produse-naturiste-potenta/tianli-fiole

| maryjane11dd a răspuns:

Pastila isi face efectul abia dupa doua ore. Asta stiai? laughing) Si Maraton Forte este o pastila destul de renumita, cica isi face efectul foarte bine, poate ai tu o problema? laughing

| Klandestin explică (pentru maryjane11dd):

Stai linistit ca stiu ca dupa 2 ore tongue

| Pery_Costel_1962 a răspuns:

Am luat o fiola, nimic.

| Pery_Costel_1962 a răspuns:

Este o mare teapa pt.fraieri,primul am fost eu,