| Loly.Emh a întrebat:

Baietii atunci cand se dezvirgineaza ca o fata este adevarat ca el nu o poate uita si ca poate se va gandi la ea chiar si atunci cand are contact sexual ca o alta?

Răspuns Câştigător
| aLyNuSh a răspuns:

Da.Adevarat.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baietii nu uita nici o femeie cu care au facut dragoste, asa cum nici femeile nu uita nici un barbat cu care au facut dragoste. Sigur ca prima/primul sau cei pentru care ai fost prima/primul pastreaza un loc special. Dar in mod cert, barbatii normali nu se gandesc la alta femeie decat cea cu care fac dragoste in acel moment.

| karinacora97 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la pers la alta. uni da uni nu