| babyloving a întrebat:

Baietii au curajul sa le spuna fetelor pe care le plac ce simt? Dar daca nu spun nimic si evita subiectul inseamna ca nu simt nimic?

Răspuns Câştigător
| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Da baietii au curajul sa ne spuna ce simt pentru noi fetele, dar doar cand su nt singuri cu noi sau cand sunt suparati.Si daca nu ne spun ce simt pentru noi asta nu inseamna ca nu ne plac.Asta inseamna ca nu o pot spune. Sper ca ti-am fost de folos! Funda terog >.

10 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Uneori da alteori nu :-s, daca evita subiectul nu vor sa-si arate afectiunea sau intra-adevar nu simt nimic. Daca iti place de cineva spune-i si vezi daca este reciprocwinking. Bafta!

| babyloving explică (pentru Solanoo):

Eu i-am spus normal si dupa ce i-am zis nu a fost afectat cu nimic ba chiar isi dorea sa stam mai mult de vorba, dar acum nu stiu ce sa fac.

| Solanoo a răspuns (pentru babyloving):

Depinde ce i-ai spus si cum te vede el ca pe o prietena sau ca pe-o iubita.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Baietii nu au mereu curajul sa le spuna fetelor sentimentele lor ori sunt prea rusinosi ori ai ei alta problema daca evita sa vorbeasca sau sa treaca unul pe langa celalalt este rusinor si crede ca atunci il intreba daca o place si ii este prea rusine pentru ca nu se simte pregatit

| Anonima264 a răspuns:

1.Depinde de baieti si de personalitatea lor!
2.Nu neaparat! Baietii care sunt foarte timizi poate sa simta ceva pentru tine dar a nu aiba curajul sa iti spuna!

| KMaddieK a răspuns:

Depinde de baiat poate sa fie "curajos" si sa spuna sau poate sa fie timid, dar totusi sa te placawinking

| Eddii a răspuns:

Nu.

| smecherul71 a răspuns:

Eu am avut curajul sa-i spun ce simt, dar daca evita intrebarea inseamna ca ii e frica sai spuna ce simte

| UrascTemele a răspuns:

Eu nu am avut curajulsad. Chiar azi am avut ocazia sa-i spun fetei de care imi place ca o plac dar mi-a fost rusine.Asta nu inseamna ca nu o placbig grin.

| Mocanu_Vlad_1996 a răspuns:

Nici eu n-am avut curajul dar baietii uneori trebuie sasi ia inima in dinti si sa o spuna. Unii baieti sunt curajosi dar eu si altii suntem mai timizi.