| alexandrucr a întrebat:

Fetelor ce complimente va plac? Ce ati vrea sa va spuna baietii cand va vad?

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Buna Alexandru. Poi, depinde de fata; mie personal ii place sa mi se spuna ca sunt frumoasa, si nu ca sunt "buna"; urasc cand imi zice un baiat ca sunt "buna". Mai imi place sa-mi spuna ca am ochi frumosi, etc. Dar toate astea in cazul in care vin din inima si nu "la vrajeala", pentru ca in general te prinzi daca baiatul nu e sincerbig grin

12 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nici nu as stii sa zic. Ma enerveaza sa mi se spuna mereu "Esti frumoasa"/"ce bine arati" etc... n-are niciun farmec.
Un compliment pe care l-am primit si l-am retinut a fost "imi place ca razi cu pofta" happy

| zuzu a răspuns:

Hhmmm.thinking
pai lucruri gen:
arati bine...
ai ochi frumosi
ai un zambet minunat...
lucruri de genu`big grin
legate de aspect

| bOse a răspuns:

Sarcasm : Printhesah vis3lor m3le t ube; X::X:

Ontopic : Va zic eu, deci intai trebuie sa bifati si sa marcati punctele forte la o fata, e inteligenta? bun ii faci complimente inteligente, e redusa? incerci prin a rade la ea cu speranta ca va rade si ea.

| ClaraZ a răspuns:

Ceva realist.Nu sa imi spuna ca sunt superba, cand nu crede asta.happy

| aangelia a răspuns:

Urasc sa mi se zica pe strada: "mama ce buna e" "fata imi dai si mie id tau?" "ce cur ai straight face" "pot sa pun si eu mana pe bulanul/curul tau?laughing)" etc.
si imi place sa mi se zica ca sunt frumoasa, de treaba, vorbareata big grin laughing)etc. da` nu linguseli oh go on

| delix a răspuns:

Ca ii place cum gandesc, si punctul meu de vedere! ii mai poti spune ca o apreciezi ca nu este ca altele! ca-i mai deosebita! te descurcii ubig grindar s anul exagerezi! succes la agatatbig grin

| anna7_4794 a răspuns:

In primul rand ceva adevarat, nu vrajeli. In al doilea rand, nu din acelea care in mod indirect pot jigni.

| ihaterain a răspuns:

Gen.ma innec in ochii tai
dupa un sarut de ex buzele tale sunt dulci ca mierea as vrea sa le sarut mereu etc

| Fleur a răspuns:

Atunci cand complimentele vin din suflet.cred ca orice frumos e bine venit. Dar daca esti cu persoana iubita. e de ajuns sa se uite in chii tai! De multe ori nu cuvintele spun totul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sustzine si majoritatea un compliment din suflet face mai mult decat o vrajeala ieftina, asta daca tipa nu e o usuratikwinking

| Celestina003 a răspuns:

Spune doar ce vrea sa audă : )))

| IloVeMcDonalds a răspuns:

Lucruri care sa-i arate cat de mult a asteptat sa o vada si cat de mult se bucura ca e cu el. Dar totul sa vina din suflet.