| anonim_4396 a întrebat:

Baietii care nu mai sunt virgini. Mar interesa daca doare tare cand faci actul sexual. Si stiu ca suna stupid. Curge sange si de la baiat? cand se rupe...

Răspuns Câştigător
| Narcis0102 a răspuns:

Frate,o sa te doara putin, dar daca o faci cu prezervativ, nu te v-a durea asa de tare..Asa am auzit..Cand ai sa o faci liber atunci v-a durea mai tare! Pace!

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Bravos, premiezi cu funda o fata care iti spune ce a auzit. Multora dintre barbati NU li se rupe acea ata niciodata. Foarte multor barbati. Si nu au nici o problema, deci n-are ce sa-i doara. Celor carora li se rupe poate sa-i doara mai mult sau mai putin functie de nivelul personal de toleranta al durerii iar sange nu are cum sa curga prea mult.

| neutrino a răspuns:

Fii linistit, nu a ajuns nimeni la spital in astfel de cazuri.

| minrest a răspuns:

1.Nu doare 2.Nu se rupe nimic.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Se rupe si nu se rupe. Nu tot timpul se rupe. Mie nu mi s a rupt de exemplu. Si nici nu a fost dureros. Daca se rupa e posibil sa curga un firicel de sange, pe care endorfinele din momentul ala nu te prea lasa sa l simti. Asa ca lubrefiere si prezervativ si la atac!

| Andrei258 a răspuns:

Un barbat care nu mai este virgin la urmatorul contact in mod normal nu ar trebui sa mai doara

| Andrei258 a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva

| AlinaGhe18 a răspuns (pentru Andrei258):

La ce varsta ti-ai pierdut virginitatea?

| Andrei258 a răspuns (pentru AlinaGhe18):

Intereseaza la 25

| Dobros a răspuns:

E fata? thinking Nu stiam. Am dat funda pe la 2-3 parca. Soo.