| Georgyanna_Laurra_1999 a întrebat:

Baietii.:
Cum ar trebui sa arate fata perfecta..Adica acea fata cu care chiar ai vrea sa ai o relatie?!

Răspuns Câştigător
| Stefanel1234 a răspuns:

Fata perfecta este acum determinata de gusturile fiecarui baiat. Spre exemplu, in timp ce mie imi plac fetele cu care pot sa ma plimb si sa discut despre ultima carte citita, unuia poate sa ii placa o fata care sta toata ziua prin baruri si cu care sa fumeze, bea sau sa faca alte tampenii.
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!happy

15 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Fata perfecta trebuie sa aiba o silueta si o figura placuta celui in cauza, exista multe gusturi in privinta asta si un ideal absolut nu prea exista.

In rest fata perfecta NU trebuie sa se imbrace ca o curva, NU trebuie sa poarte roz ca fetitele de gradinita, NU trebuie sa fie o pitipoanca, NU trebuie sa injure sau sa se bata mai rau ca baietii, trebuie sa aiba ceva cultura si inteligenta si sa nu-si posteze botul de rata in pozele de pe facebook.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Exact asa cum arati tu

| Georgyanna_Laurra_1999 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu prea cred. Daca as fii perfecta nu as mai fii pus aceasta intrebare.Dar multumesc de cmpliment.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai natural posibila, sa se comporte ca ea insasi, pentru mine pre putin coteaza fizicul

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu alte cuvinte vorba Vioricai de la Clejani - "Traiasca grasili"

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Cu alte cuvinte... o fata nu este o pereche de sandale dintr-un raft, daca nu are suflet poate sa arate si ca cea mai cea ca tot degeaba

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da, pai unele nu sunt perechi de sandale, sunt salupe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Daca asa crezi tu as vrea sa ne intalnim peste 10 ani sa vad pe cine ai luat de sotiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu exista fata "perfecta", cum de altfel nu exista nici baiatul "perfect"!
Conteaza sa fie om de caracter, atat.
Te pup!

| Georgyanna_Laurra_1999 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca e un raspuns bun.:* Mersi ca ai incercat sa ma ajuti.Pup*.

| suntZeu a răspuns:

Daca ai merge pana la capatu lumii cautand fata perfecta te-ai intoarce virgin de acolo, fata care se apropie de perfectiune trebuie sa aiba trasaturi frumoase, talie, sani, picioare fara celulita iar trasaturi sufletesti alea nu ti le alegi ci le primesti...

| Oana92 a răspuns (pentru suntZeu):

Eu cred ca daca ai alege dupa trasaturi sufletesti si te-ai multumi cu trasaturile fizice pe care le primesti ai fi mai castigat. Dar e doar parerea mea...

| suntZeu a răspuns (pentru Oana92):

Daca vreau doar sa ma simt bine cu ea no sa stau sa meditez la trasaturile sufletesti, sa aiba un trup divin si ajunge tongue E mai bine o fata echilibrata...din toate punctele de vedere

| dinutu98 a răspuns:

O fata perfecta? asta depinde de tine la cat de perfecta o crezi.

| adytzzw a răspuns:

Deci tu ai intrebat cum ar trebui sa arate.eu cred ca majoritatea baietilor le place tipul ala de fata bine dezvoltata in sensu sani si fund mare, subtire la mijloc si frumoasa, nu stiu dar eu pana acum mi am gasit tipul acesta de fata si in afara de aspect fizic mai era si desteapta, isteata...