| Babydin4you a întrebat:

Baietii.happy! Cum v-ar placea sa va sarute o fata? Si ce ar trebui sa faca ea ca sa va impresioneze?happy

Răspuns Câştigător
| elComandantee a răspuns:

Cât despre impresionat, o persoană reuşeşte cel mai bine să mă impresioneze prin neîncercarea de a mă impresiona, din moment ce toată lumea încearcă să te impresioneze, exact opusul m-ar impresiona.

11 răspunsuri:
| grab a răspuns:

De ce sa ne impresioneze?
E de ajuns ca ne saruta, facem noi restul tongue
Acuma serios, saruta cu buzele lipite, putin apasate si incearca sa transmiti caldura, baga limba doar putin cat sa ii provoci lui reactia, apoi relax, o sa ne intrebi peste cateva zile cum scapi de obsedatul ala ca acuma din senin crede ca esti prea experimentata si nu ai cum sa fii virgina! happy

| NnDWtf a răspuns (pentru grab):

Da-ti ma foc, asa transmiti caldura rolling on the floor)))))

| grab a răspuns (pentru NnDWtf):

Ai un foc?

| BLeur a răspuns:

laughing, mamă ce întrebări puneţi. Sărut pasional şi să îmi ţină mâna pe ceafă, mie aşa îmi place.;;]

| NnDWtf a răspuns:

Sa sarute cum o fi, sa faca sex cum o fi, dar dimineata sa dispara.

| Antyss08 a răspuns:

Să fie sinceră, deschisă sociabilă, prietenoasă, să se poate forma o relație de încredere...
Să mai continui?

| Babydin4you explică (pentru Antyss08):

Nuhappy..am inteles la ce te referibig grin!

| TheAvenger00 a răspuns:

Buna!

Mie sincer mi-ar placea sa fie foarte pasional si senzual happy

Bye!

| StRuMP a răspuns:

Pe cap sa ma sarutehappy

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Mie imi place sa fiu sarutat finut pe gat si abdomen big grin

| SpLatTionut a răspuns:

Saruturi lungi, pasionale, senzuale, mainile ei sa fie in jurul meu, imbratisati. Spunandu-ne unul altuia ca e iubiiim :X. Succes!winking