| Eduard619 a întrebat:

Ce credeti ca trebuie sa faca baietii din ziua de azi ca sa impresioneze orice fata?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fie naibi barbati nu fetite, nu vezi cum sunt baieti in ziua de azi ca fetite virgine http://www.tpu.ro/......femeile-1/

| T0T a răspuns:

Niciun băiat din acest sistem solar nu poate impresiona orice fată.

| OldSoul a răspuns:

Sa aibe €€ in portofel, sa aiba o masina cat mai scumpa, preferential cromata, sa sara in evidenta, si desigur clasicile manele sa rasune din difuzoare pentru a atrage atentia.
Nu uita de lantul de la gat placat cu aur.
Efect garantat, vor ramane impresionate ce cocalar mare poti fii.

| Sociopat a răspuns:

Sa fie increzatori in ei, chiar aroganti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza doar 8 secunde videoul si functioneaza mereu

https://www.youtube.com/watch?v=yklo0rx6xdA

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Maxim rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard619):

Sa nu uiti sa lipesti si cardul in frunte. nu are acelasi farmec fara laughing poate crede ca ai furat masina rolling on the floor)

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce mi se parea ca alea sunt servetele, acum totul are sensrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard619):

laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Genial laughing

| Cσcσ a răspuns:

Sa fie ei insisi.Doar pitipoancele sunt impresionabile.

| Eduard619 explică (pentru Cσcσ):

SI mai merge in ziua de astazi?

| Cσcσ a răspuns (pentru Eduard619):

Incearca, daca nu functioneaza, cumpara-ti un BMW si gata.

| Ali1234 a răspuns:

Nu trebuie sa faci cine stie ce chestii ca sa impresionezi o fata... Dar depinde si de personalitatea fetei. Daca este gen fitoasa, o impresionezi cumparandu-i cadouri scumpe si scotand-o mereu in oras... Daca e o fata obisnuita, o impresionezi fiind tu insuti. parerea mea ^_^

| Eduard619 explică (pentru Ali1234):

Este adevarat cum spui tu trebuie sa fii tu insuti/insati dar crezi ca fetele obisnuite care nu vor doar baieti populari si cu muschi mai exista in ziua de azi?

| RAY a răspuns (pentru Eduard619):

Sunt eduard dar alea nu sunt bagate in seama de baieti ca nu arata cool

| CristiAndrei28 a răspuns:

Sa arate bine si sa fie la moda