| ScapaMaDeEa a întrebat:

Baietii isi pot controla erectia? raised eyebrows

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Cand ii vine trebuie sa o lasi sa isi faca mendrele.

| Nocturne0 a răspuns:

Erectia nu prea o poti controla... daca te excita ceva sau pur si simplu e o erectie spontana nu o poti oprii...
ejacularea in general in timpul actului sexual doar se poate intarzia si asta doar daca se opreste activitatea...deci oarecum se poate controla

PS: va rog faceti diferenta dintre erectie si ejaculare ca sunt 2 chestii diferite

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nocturne0):

Esti bun de prim-ministru ca stii sa copiezi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu dusuri reci, sau tigaii in cap

| Nordic a răspuns:

Nu. Nu e de parcă au robinet.

| ksuper31 a răspuns:

Nu prea cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erectia sau ejacularea? aici toti scriu de ejaculare

| k1d0 a răspuns:

Nu sunt sanse ca sa ti'o poti controla. Daca vrei sa nu iti mai vina inainte de a venit oprestete 30 de secunde si apoi continua pentru a avea orgasmul de mai mult ori.

| EuStiuToT a răspuns:

Nu nu ai cum (veverita)