| Mariela_1621 a întrebat:

Baietii se tot plang ca fetele fug de ei. Exista un loc unde pot si ei oare sa gaseasca fete care sa nu fuga de ei?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Există vreun loc în creierul tău unde să nu fii atât de încuiată şi să remarci că totuşi femei sunt aproape de 3 ori mai multe? Poa' să fugă cât or vrea, oricât nu le-am vrea tot ne-mpiedecăm de ele!
Sunteţi mai multe dar tot voi vreţi tratament special. Nu e nici pe departe aşa!
Existe şi FEMEI în adevăratul sens al cuvântului dar majoritatea nu ştiţi să apreciaţi ce-aveţi lângă voi şi vă aşteptaţi să primiţi totul, să fiţi respectate şi voi să vă puteţi pişa oricând pe viaţa partenerului.
Când ai să te faci mare, ai să înţelegi mai bine!

| Duhovnicul a răspuns:

Da, la morga, gasim destulewinking.

| hândel a răspuns:

Pot încerca într-un club de lesbi, un azil de bătrâne, şi pentru. rezultate remarcabile, să-ncerce în cimitir. laughing
Dacă fetele fug de ei, înseamnă că-i o problemă. S-o identifice şi, s-o atenueze pe cât posibil.

| georgegs a răspuns:

Da.dar.nu.e.prin.preajma

| Octavutzu a răspuns:

Da exista. pe varianta ele nu fug ci vin la ei laughing Normal ca fuge de ei daca nu stiu sa se comporte cu o fata.

| Missbabydoll a răspuns:

In cele mai frumoase fantezii ale lor devil

| atianin a răspuns:

Pe centura.

| danaalexa a răspuns:

Dn1(depinde ce fel de fete vreilaughing)Da de ce fug nu v-ati gandit? Poate sunteti pre insistenti! sau badarani...

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

La bordel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... centurawinking