| ionelaaaaaaa3347 a întrebat:

Băieții se uita la cum arata fetele acolo jos? Ce parere au de labiile mai mari?….

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat.
Dar eu le ador pe cele mai mari.

| anonim3247 a răspuns:

Ca bărbat care am fost cu multe femei nu m-am uitat la femei unde spui tu.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

O femeie cu cât e mai inteligentă și frumoasă cu atât te uiți mai puțin la ea când faci sex cu ea.

| AmandinaDragan a răspuns:

Habar nu am ce parere au baietii. Eu i le-am arata doar sotului si se pare ca apreciaza.

| Together a răspuns:

Da, se uita. Cum si voi va uitati la ce are el.

In principiu sunt dizgratioase, poti vedea cum au disparut din filmele porno in ultimele decenii. Dar depinde de barbat, unii apreciaza.

Labioplastia este o solutie.