| DulcePaSsion a întrebat:

Cum vi se pare fetele cu labiile mari? happy funda.

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tot fete!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caracterul unei persoane nu stă în labii, deci nu am nici o părere.

pa, pa.

| thereforyou a răspuns:

Mi se par romantice.

| cossmy a răspuns:

Fii antena...in mom in care ai ajuns sa le vezi, sa t joci cu ele, pot sa fie si pana la pamant si invizibile ca tot aia e...nu conteaza:X

| tarziu a răspuns:

Daca ajung pana la momentul in care i le vad, crezi ca mai conteaza?

| lOllipOp a răspuns:

Nu stii cum va reactiona prietenul?laughing

stai calmahee hee

| darrio2007 a răspuns:

Tie cum ti-ar sta cu gura pana la urechi?

| kidboo a răspuns:

Labiilerolling on the floor)) mor de ras cum vi se parerolling on the floor)) lesin baaarolling on the floor)) daca si put e si mai gravlaughing

| kidboo a răspuns:

Aoloooo scuze am crezut ca te rferi la laba piciorului.sorry

| XenofX a răspuns:

Intrebare de curiozitate esti fata sau baiatbig grin

nu mi se pare ceva aiurea big grin
da na poate mai sunt porci din astia care na se cred ei cei mai frumoshi si perfectiwinking
nu mi se pare ceva anormal la o fata sa aiba labiile mari si daca vrei poti face operatie pentru asa ceva stiu eu pe candva care a facut big grin
ciaw nu baga toti prosti in seama
care au raspuns mai joss:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce au in cap

| DulcePaSsion explică:

Par* scuze.