| SexyChick a întrebat:

Baietii sufera la fel ca fetele[din dragoste]?

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Majoritatea nu. De obicei baietii sunt mai superficiali in dragoste. Sunt pe principiul '' traieste clipa ''. Dar se intampla ca si cei mai duri baieti sa fie nostalgici uneori privind o fosta relatie. Sunt si baieti care sunt mai sensibili decat unele fete. Fiecare este diferit. Nu e o regula pentru toti. Cert e ca fetele sunt mai sensibile de obicei in cazul relatiilor.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai da...sunt si ei oameni nu roboti, nu au inima de piatra happy
doar ca sunt foarte orgoliosi si nu arata big grin

| User a răspuns:

Lafel nu.Sigur nu.

| George1510 a răspuns:

De regula nu...baietzii iubesc mai "putin" sa zic asa big grin sau daca iubeste la fel de mult ca si fata ii trece repede...nu prea sufera

| Just a kid a răspuns:

Si baietii sufera.nu sunt baiat dar pot sa te asigur ca desi pe moment nu imi dadeam seama cat rau ii fac am facut si eu un baiat sa suferesad de multe ori mi-a zis ca eu nu voi suferi nici in jumate cat a suferit el din cauza comportamentului meu.acum nu stiu daca sal cred dar sufera. poate nu la fel de mult.intro relatie unul iubeste mai mult ca celalat mereu. poate fi si el si ea.si cel ce ubeste mai mlt implicit sufera mai mult.

| Just a kid a răspuns:

Cine zice ca nu clar ca nu a iubit cu adevarat.nu ai cum sa te desparti de persoana iubita si sa nu suferi deloc.NICI MACAR BAIAT FIIND.atata timp cat IUBESTI nu numai crezi ca iubesti suferiwinkingdar vor veni si randul celorlalti...candva va exista o fata care sa-i faca si pe ei sa sufere

| Pufi02 a răspuns:

Nu chiar la gel dar sufera, mult mai interior si doar daca ajung sa se indragosteasca cu adevarat

| Monik_6267 a răspuns:

De obicei un baiat trece mult mai repede peste o despartire decat o fata, dar depinde de caracterul fiecaruia.

| ed23tm a răspuns:

Nu eu nu sufar, pot sa stau si necasatorit.
numi trebuie probleme si necazuri!

| lorredanna a răspuns:

Depinde de persoana, depinde cat a iubit. unii pot suferi mai mult decat fetele. dar din pacate in majoritatea cazurilor fetele au cel mai mult de suferit

| Mi$tiK a răspuns:

Logic

| unknown_5004 a răspuns:

Rozette, toti suntem oameni happy

| Metaler a răspuns:

Eh...dapz.doar ca eu nubig grinwinking

| Typsy a răspuns:

Sufera.(cred). doar ca nu arata.sunt cu nasu pe sus. si isi gasesc repede o noua iubita...hmsau depinde.de la caz la caz.

| KLU a răspuns:

Depinde de baiat. dar de regula, dupa 2 esecuri in dragoste, nu mai suferim prea tare. ne obisnuim si trecem peste, si devenim plictisiti...si ajungem in genul " traieste clipa ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult ce mentalitate are respectivu'. Daca gandeste-te logic si a fost vreodata indragostit atunci da.
Daca l-a durut la banana, e clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufera pe draqtonguetonguetongue

| amOre) a răspuns:

Multi o spun.
mai devreme sau mai tirziu roata se intoarce.si e drept. cred.
Sufera baiatul ce a iubit si de fapt cei care sunt seriosi in relatii, cei care'si schimba iubita ca ciorapii si umbla din floare in floare nu au cum si nici de unde sa stie_-Cum e sa iubesti, sa tii la o persoana, sa simti durerea despartirii, sa suferi!
Roata se intoarce atunci cind te astepti mai putinwinking

| DraCu_8496 a răspuns:

In niciun caz. baietii? astia is prea inapoiati

| dn17b a răspuns:

Te asigur.eu sunt baiat.si normal ca am suferit la 2 despartiri.mult.doar ca nu am lasat sa se vada.delocwinking

| Cata_2953 a răspuns:

Buna! Eu sunt baiat si crede.ma ca si baieti sufera...acum vb unora depinde de fiecare persoana.depinde cat de mult te. a iubit, si poate ca nu mereu arata dar in sufletul nostru e groaznik daca am tinut cu adevarat la o fata, mie mi s-a intamplat,, au trecut 2 luni si inca o mai iubesc si ma doare, asa ca... poate sunt doar eu. dar depinde si de persoana.pa-pa