| anonim_4396 a întrebat:

Baietiiii:cum vi se pare atunci cand excitati o fata si ea se cam'uda'? pana azi credeam ca va simtiti super cand reusiti sa faceti asta dar azi o prietena a zis ca e nasaol si nu stiu ce sa mai cred? fundita:*

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nasol e cand nu se continua ceea ce se incepe! poate asta voia sa spuna!

| darrio2007 a răspuns:

A facut misto de tine.Chiar este placut pentru fete.

| Alexandru0007 a răspuns:

De unde stie prietena ta cum se simte ala care a facut-o sa se ude? ce prostie.normal ca suntem fericitihappy

| wolder a răspuns:

Sunt fata.
Dar nu-i nasol.

| persseuss a răspuns:

Nu e nimic rau daca se uda fata.sa vezi cum e atunci cand se termina, zi de zi si chiar de mai multe ori pe zi.sa vezi atunci cum te simti

| Azµre a răspuns:

E nasol că nu faceți sex după. Dar la ce vârstă aveți nici nu vă recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred si eu ca e nasol cand o faci la 12 ani si nu intelegi sensul lucrurilor...(vorbind acum de fata aia.) cat despre intrebare nu are ce sa imi displaca, asa orice baiat isi da seama ca si fata doreste la fel de mult ca el partea care urmeaza laughing nu vad problema

| cicika a răspuns:

Eu sunt fata! Si prietenul meu cidn ma excita si eu ma ud lui ii place taremdeoarece prin asta el intelege ca mie imi place cum face el, si mie imi place sa ma ud pentru ca asta ma face sa simt senzatii tari! Prietena ta cred ca a acitit pe net sau nu stie nimic!

| Claudix a răspuns:

Mie-mi place, asta inseamna ca si ea ma doreste cu aceeasi intensitate

| Razvann97 a răspuns:

Baiatul intelegator fiind o va face mereu din dragoste si placere fata de el, incercand sa ofere placere si fetei. Cum si noi avem unele probleme cu ejaculatul prea repede, asa si voua vi se poate intampla. Nu e nicio problema acum. din punctul meu de vedere este ok, dar nu stiu acum ce gandire au alti baieti happy.