| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baiteii care au iubita/neveste grase am o dilema care nu m-a lasat sa dorm azi noapte. Vi cum faceti fata sexulului? Va simtiti excitati cand ea sta deasupra?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Simt ca ma strivește. Nu mai pot frate asa.

2 răspunsuri:
| RowseRj a răspuns:

Îți zic din experiența unui prieten. Dacă soția ta e mai plinuță și sexul nu te satisface înseamnă nu neapărat că aveți o problemă. Dar trebuie să își revizuiască viața sexuală. Prietenul meu și soția lui mai plinuță au avut probleme în căsnicie deoarece ea nu simitea plăcere când făceau sex. Au vorbit sau pus de acord și ea sia făcut o operație de micșorare a stomacului care a fost rezolvarea căsniciei lor. În 2 luni a dat jos 23 de kg și viața lor sexuală a devenit mai activă

| VladAntonio a răspuns:

Bă frate nu știu cum e sa o faci cu grase, dar ma simt super bine când iubita sta înfiptă in mine ca in suliță.