| Marissella a întrebat:

Baietilor, cat de mult va place zambeul unei fete, v face ziua mai frumoasa atunci cand o vedeti zambind?

Răspuns Câştigător
| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Da cand o vad zambind mi se pare ca nimic nu e mai frumos. Nu conteaza ce sacrificii fac atata timp cat o vad zambind imi da o stare de bine de liniste. As face orice numai sa-i vad tot timpul zambetul pe buze atunci stiu ca nimic rau nu mi se poate intampla

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal! Mai ales dacă e după o partidă de sex! Eşti mândru că ai mulţumit-o deplin! Dacă e tristă şi te priveşte cu ură, mai stă şi legată la cap, e de rău! Caută altul!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata.

| bogdan72 a răspuns:

In mod evident depinde de fata care zambeste.
Intr-a 10-a am avut o colega noua (imi placea de ea, mi-am dat seama mai tarziu) si eram amandoi de serviciu pe scoala. Eram la etaje diferite, dar m-am dus sa o intreb daca are casti. Nu avea, vroia si ea, dar pana la urma am gasit peste cateva ore. Cum s-a intamplat sa am de dus parinti la diferite sali pentru sedinte (se nimerisera 7 intr-o singura zi), m-am dus si i le-am dat ei spunandu-i ca sunt prea ocupat ca sa ascult muzica. Mi-a spus "mersi" cu un zambet care si acum cand imi amintesc dupa atata timp imi da fluturi la stomac. Si de fiecare data cand o vedeam zambind simteam ca se evapora tot ce era in jur, cu tot cu colegi, profesori, parinti, griji, probleme...
In schimb, pe alte fete cu care vorbeam mai mult si radeau si zambeau foarte mult si des nici macar nu le bagam in seama fiindca atractia dintre mine si ele era zero.
Desigur, in general vorbind e mai bine sa zambesti si sa razi mai mult decat prea putin.

| Theaxniz a răspuns:

Da,numai daca imi place! ce poate saa iti faca ziua mai frumoasa:exemplu un 9 sau 10 la mate si sa o vezi pe fata zambind ziua perfecta

| TiggerO a răspuns:

Da, ma inveseleste.

| Paul_7461 a răspuns:

Cand o vad zambind, imi face ziua mai frumoasa.

| Danila_Sorin_1968 a răspuns:

Zambetul unei fete o face si pe ea mai atragatoare si pe noi de multe ori chiar ''ne da pe spate''