| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor ce va plaace cel mai mult sa va faca fetele in timpul actului sexual?

7 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Eu cred ca majoritatea fetelor ar trebui sa invete sa faca sex oral partenerului, e lucrul care inebuneste cel mai tare un barbat.dar trebuie sa te pricepi sa fie cat mai profesional!

| Raptorz a răspuns:

Pai sa-mi faca o shaorma cu "de toate" ca daca am ajuns sa fac "sex"(e diferit de "dragoste") cu persoana iubita, imi leg un bolovan de gatstraight face

| SunnyDay88 a răspuns:

De ce nu iti intrebi direct partenerul?

| prizeFTW a răspuns:

Păi încă nu mi-am început viaţa sexuală şi nu o s-o fac curând pentru că am 14 ani.Mie sincer îmi plac tipele care o fac hardcore sau anal pentru că ţipă şi plăcerea este mai intensă.

| NnDWtf a răspuns:

Sa schimbe ele canalele la TV.

| mihnea123abc a răspuns:

Dah!

| StanciuPlayer a răspuns:

Să mă pipăie pe fund