| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in timpul actului sexual trebuie sa geama numai fata? Eu zic ca ar trebui sa o faca amandoi

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cred ca trebuie sa se intample asta doar daca simte, nu sa faca asta pentru ca trebuie. Nu conteaza daca doar unul sau amandoi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce crezi tu nu are importanta, ca nu poti comanda nimanui sa se exteriorizeze, daca nu simte sau nu vrea sa scoata sunete.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineintelesc ca DA. In cor. Si daca este posibil pe 2 voci... distincte. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii cântă arii din opere, alții fac ca tractorul.

| Emilian65 a răspuns:

Da, sa geama amandoi.

| Sofer a răspuns:

De preferat femeia sa geamă mai mult și bărbatul puțin.

| alina2k18 a răspuns:

Daca as auzi barbat gemand ca o femeie as lesina de ras laughing
Eventual sa o faca si ca in filmele porno alea parodie, ar suna ca o gaina dusa la taiere ahahhaha laughing
Femeia e de preferat sa geama si sa se manifeste vocalwinking barbatul poate cel mult sa vorbeasca mai dirty daca are talentwinking altfel poate sa zica doar ''roaga-ma sa ti-o bag''winking laughing si motoare motoare...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa geama cel care se simte bine. Daca unul doar mimeaza orgasmul atunci e bai.

| SLS92 a răspuns:

Da, logic, mai ales cand urmeaza sa te stropeasca cu sampanie

| ZEwLupu a răspuns:

De preferat ii mai dai si una pe la coaste de control asa sa vezi daca mai respira.

| Anonim9735 a răspuns:

Amfibienii desigur!