| EduardPaul94 a întrebat:

Ceau TPU. daca folosesti prezervativ in timpul actului sexual nu te mai dezvirginezi?(in cazul baietilor)funda

3 răspunsuri:
| bubuletsdulshe a răspuns:

Păi eu sunt fată.dar iti pot raspunde:d. Ba da, te dizvirginezi.Prezervativul este folosit pentru ca` fata sa nu ramana insarcinata.
Fundaa?:dpuppy dog eyes

| freakazoid a răspuns:

Ce treaba are? Nu se produce vreo modificare anatomica in cazul actului sexual la baieti (desi se zice de chestia cu ruptul atei, nu se intampla la toata lumea, eu personal nu stiu pe nimeni), dar e mai mult chestie de experienta. Si din moment ce ai facut dragoste, nu mai esti virgin!

| boogdan91 a răspuns:

Ba, si daca te-ai masturbat odata inseamna ca nu mai esti virgin laughing La noi, la baieti e doar ceva psihic, nu si fizic ca la fete.ca lor li se rupe nu stiu cum *** ii zice.