| Stefania a întrebat:

Baietilor...Cum va uitati la o fata cand va indragostiti de ea?batting eyelashesCe faceti sa observe?batting eyelasheskiss

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Cu juma' de ochi inchis, cam ca Basescu.

| stefangeles a răspuns:

Eu is Baiat si iti zic avem o gramada de arme in buzunar nu doar privirea ci si limbajul trupului totul lucreaza pentru a atrage pe cineva ...adevarati magicieni as zice happy eu nu am mai avut o relatie de mult timp dar daca e sa-mi placa de o fata si chiar sa cad lat de dragoste voi folosi orce este posibil ca sa o fac sa ma iubeasca

| bblock69 a răspuns:

Este totul schimbat: privirea, gesturile, vorbele!winking

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna! sunt fata! dar stiu cum te pot ajuta
am vazut cum se uita baietii la mine si la celelelte colege ale mele din clasa happy
ei de obicei se uita zambind, facand cu ochiul, cu o privire calda etc. asta am observat noi [ fetele ] ca se uitau baietii la noi, inainte sa stim ca ne plac acesti tipi.
La biologie, chimie si fizica sau la niste lucrari in grupe, sau chiar afara, la sfarsit de an etc. cand erau cu noi, ne ziceau glume, ne faceau sa radem, ne felicitau... asa ne-am dat seama ca ne plac baietii aceia, inainte de a confirma si ei raspunsul happy.