| Mogiojojo a întrebat:

Baietilor le place sa faca mai mult cu sau fara prezervativ? Cum e mai placut pentru ei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar gandeste-te ca te asteapta 18 ani de alocatie daca nu isi permiti un perzevativ, plus bts, mai bine protejat mai ales azi cand curvia este promovata la maxim

| SalutCeFaceti a răspuns:

Baietilor le place mai mult fara. Pentru ambele sexe, in proportie de 90%, se simte mai bine fara si mai ales exista 0% sanse de sarcina daca fata nu e in perioada fertila. Totusi, pentru a evita o posibila sarcina si mai ales daca baiatul vrea sa ejaculeze in vaginul fetei, in cazul in care fata e in perioada fertila, ar trebui utulizat prezervativul. Eu iti recomand fara dar, din motive medicale, ai putea folosi.

| Agirl2000 a răspuns:

Fara clar!

| Mogiojojo explică (pentru Agirl2000):

E mai mult pentru baieti intrebarea.