| ubytha a întrebat:

Cum le place baietilor cel mai mult sa faca sex?
dar fetelor?

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Baietilor le place in cap, atarnand de lustra, iar fetelor stand in limba, cu picioarele pe pereti.

Fiecare om e diferit, mai bine intreaba-l pe prietenul tau si nu mai pune intrebari fara noima. Daca eu iti zic ca prietenului mei ii place sa-i crestez penisul cu lama cand are orgasm, te apuci sa faci tu asa?

| Razvan a răspuns:

In fantana cu Harap-Alb sau in bordeiul mosnegului lui Creangabig grin

| Blondamea a răspuns:

Baietilor le placecel salbatic cred ac fetelor mai mult dragostea deca sexul

| dinde a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. Cel mai bine ar fi sa il intrebi sau sa il observi in pat.

| greendayforu a răspuns:

Esti prea nymphomana X_x ce intrebari ai mai pus... totul despre curve, si sex. I don't want to see ti-as recomanda un psihiatru. greu, greu cu tine.:-|