| AlinElle89 a întrebat:

De ce baietilor le place sa faca sex oral?

Răspuns Câştigător
| fello18 a răspuns:

Dece nu? Incercam de toate laughing) Dece voua.in fine unora. va place sexul anal? laughing)
Asta e barbatul! pervers. se spune ca noi ne maturizam mai tarziu, adevarat, dar si fetele dupa ce dau de gustu bananei, nu rezistam noi cat vor ele.

Chiar acum cateva zile eram la o terasa si erau 2 tipe in spatele meu si vorbeau de sex, cand apare o fraza de genu " Penisul ideal e ca manerul de la usa" adica sa il foloseasca de cate ori vor ele laughing

Deci verdictu? Traim intr-o lume de perversi
PERVERSILOR! pervers is. laughing

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Sa facathinking pentru ca unii baieti se gandesc si la faptul sa va simtiti voi binewinking

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Pentru ca se excita mai tare. cel putin asa zic eiwinking si fetelor le place

| Negative a răspuns:

Nu prea le place sa faca, mai mult sa primeascahappy. Pentru ca pur si simplu te exciti groaznic cand o vezi ca o mananca ca un catelus jucariarolling on the floor

| gaby37 a răspuns:

Fiindca e bineeeeeeeeee

| sunshine_1588 a răspuns:

De senzatielaughing

| ade_6327 a răspuns:

...de perversi ce st