| bibiiiy a întrebat:

Baietilor, vreau sa imi raspundeti sincer.de curiozitate, daca ar trebui sa alegeti intre o fata schiloada, si una balena pe cine ati alege? de ce? nu vreau raspunsuri gen: pe niciuna. >funda!:

Răspuns Câştigător
| EyesSad17 a răspuns:

^^ hei ^^nu toti sunt asa
pentru mine nu conteaza cum e fata la fizionomie poate sa fie grasa atat timp cat are educatie atidutine demna si o inteligenta nu ma afecteaza deloc si vrei sa iti spun un mic secret fetele plinute sunt mai atragatoare decat alea slabe pentru ca au pofta de viata ^^ iar cu fetele slabe chiar foarte slabe le as ruga sa mance nu pentru mine ci pentru sanatatea lor
normal trebuie sa existe un echilibru
un baiat gras sa isi aleaga o
fata ca el ^^
un baiat foarte slab tot o fata slaba ^^nu una grasa

sunt si exceptii dar astea e nu trebuie iti pierzi speranta ca toti ne gasim jumatatea ^^ crede-ma nu conteaza kilogramele conteaza
Sufletul
Educatia
Inteligenta
Atidutinea
Sufletul
astea sunt cele mai importante

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pe cea schiloada, ca mananca mai putin!

| missoriginal a răspuns (pentru AlinaaAli):

Tare raspunsul!
Eu una pe cea,, schiloada'' k e mai usor sa te ingrasi decat sa slabesti

| Papusik a răspuns:

Sunt fata. Dar nu cred ca te superi daca raspund.
Pai as alege-o pe cea care o iubesc mai mult. Chiar daca restul nu vor fi de acord.
Aleg ce-mi place si ce vreau.

| Reek54 a răspuns:

Sunt 2 cuvinte cam urate, "shiloada" si "balena", mie-mi plac fetele potrivite, dar daca ar fi obligatoriu sa aleg as alege-o pe cea slaba.

| Felix2009 a răspuns:

Pe cea care imi place si ma atrage.
Daca nu imi place de niciuna atunci mai caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi alege si ''shiloada'' si ''Moby Dick'' atata timp cat ma iubeste si nu ma inseala, cat stie sa fie ea insasi, sa nu ii vorbeasca gura fara ea, sa fie loiala, sa nu aibe complexe, sa nu fie invidioasa, si mai ales sa trateze persoana de langa asa cum vrea ea sa fie tratata.

| bibiiiy explică:

Mersi.v-am intrebat deoarece prietena mea este putin mai mult grasuta iar prietenul ei a parasit-o sub pretextu: m-am indragostit de o fata slaba, nu de una grasa ca tine.

| EyesSad17 a răspuns (pentru bibiiiy):

Am banuit eu ^^ cum ti am spus kilogramele nu ar trebui sa conteze iar baiatu e un neserioas inseamna ca in viata o sa aleaga fete frumoase si va suferi foarte mult chiar daca e frumoasa
Sunt rar fete frumoase si te treaba mai mult sunt fete frumoase cu un caracter fitioas ^^ succes si nu uitati ceva nu existe fete urate ^^ poate neingrijte dar urate nu

iti multumesc pentru funda ^^