| MotanulVerdeVIRA a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre:
Sa traiti in lumea Harry Potter
Sau sa traiti in lumea Pokemon
Pe care ati alege-o?
Fara raspunsuri gen : Niciuna, amandoua, aleg sa mor, sau altceva care nu are legatura cu subiectul. ok?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Harry Potter! Ar fi super tare! Sa zbori pe maturi, sa intri prin wc-uri, sa ai tot felul de viziuni ciudate, sa-l omori pe cap de porc.Ce-ar fi mai tare?

4 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Pokemon din urmatoarele motive:
-a fost o serie din desenele copilariei mele
-de cand eram mica asteptam sa am propriul meu pickachu :X:X:X
-ar fi bestiaal
-lumea ar fi cu mult mai frumoasa
-iubesc bataliile acelea
-nu sunt fan Harry Potter, eram, pana cand nu s-a intamplat ceva traumatizant (ma uitam la Harry Potter si menajera facea curat si cand s-a aplecat in fata televizorului i-au cazut pantalonii si nu avea chiloti x_x.
-eram obsedata de Pokemon si inca am tricouri Pokemon, mici pokemoni proiectati din chestiile alea ciudate care habar nu mai am cum se numesc laughing ursuletul Pickachu si fete de perna si lenjerie de pat cu el, ma simteam protejata caci in aceea perioada a copilariei mele imi era frica sa dorm singura.

| deadwillow a răspuns:

Potttttttttteeeeeerrr!
Am o pasiune pentru seria Harry Potter si asta se vede si prin faptul ca eu scriu chestii care se bazeaza pe lumea descrisa de J.K Rowling big grin

| AlexVizitiu a răspuns:

Eu as alege Pokemon. Gotta catch `em all!

| AlexandraCătălina a răspuns:

Normal că în Harry Potter! Încă mai aștept scrisoarea de la Hogwarts.