| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Bani sau dragoste? Voi ce alegeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
23 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Dragostea!
Intr-adevar si banii sunt importanti, mai ales in ziua de azi. Insa, odata ce ai o relatie stabila si va sustineti reciproc, puteti face bani impreuna. happy

| elasexygagica a răspuns:

Banii vorbesc banii vorbesclove struck

| madyddd a răspuns:

In ultimul timp banii au devenit la fel ca sexul, nu te poţi gândi la nimic altceva dacă nu îi ai şi dacă îi ai te gândeşti numai la ei.hee hee)
stii cum e ...Banii nu pot cumpăra dragostea, dar îţi îmbunătăţesc poziţia de a negocia dragosteawinking.
Unii zic că banul pare a fi principiul fundamental al vieţii, când ai bani, poţi să-ţi permiţi şi alte principiiwinking.

| BloodyBlade a răspuns:

Dragoste as alegetongue

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaita23 a răspuns:

Banii, desigur ca dau bani la fata si face ce vreau eu si imi cumpar si tot felul de porcarii inutile tongue

| Claudiu28 a răspuns:

Dragostetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti de aici spun ca ar alege dragostea, dar daca i-ai pune in fata faptei, unii si-ar mai schimba raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani.
Dragostea nu este buna la nimic. Ea te poate distruge din a ajunge un om de mare succes.
Dragostea este o slabiciune. Te face patetic.

Banii.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Dragostea. Pentru bani oamenii se omoara dar atunci cand exista dragostea adevarata invidia nu are ce cauta. Gelozia nu e iubire fiindca reprezinta posesia si dragostea nu e egala cu a poseda pe cineva. "Daca dragoste nu e nimic nu e se zice ", si banii sunt importanţi dar ce folos să fii putred de bogat dacă sufletul ţi-e gol si invidia te macină

| MissDyDee a răspuns:

Dragosteeeeelove struck

| Ina93 a răspuns:

Sti vorba aia daca ai bani n-ai dragoste
si invers
eu sincer as alge dragoste.

| Dan1989P a răspuns:

Dragostea, desigur!

| KeporLove a răspuns:

Daca ai dragoste poti avea bani.
Daca ai bani ai doar dusmani persoane care au pica pe tine, ciuda.

Eu aleg Dragostea!

| asdfghjkll a răspuns:

Bani.

| bebelusha93 a răspuns:

O intrebare buna.
Cand nu esti indragostit poti spune ca alegi banii, iar cand esti indragostit alegi dragostea.
Cu banii poti cumpara orice(mai putin dragoste).
Eu in momentul asta aleg banii. Dragostea nu iti tine de foame.

| angelBlack00 a răspuns:

Dragoste

| HuBaBuBaa a răspuns:

Dragoste. Daca ai bani si toata lumea de uraste degeaba ai. Daca ai dragoste si tOata lumea te iubeste ai totul.

| somrik a răspuns:

Daca e vorba de tine DRAGOSTE

| somrik a răspuns:

Daca e vorba de tine DRAGOSTEA

| somrik a răspuns:

Daca e vorba de tine DRAGOSTEA

| Bimbi a răspuns:

DRAGOSTEA! fara dragoste nu poti sa traiesti in armonie! bine inteles ca nici fara bani dar totusi, daca ai pe cineva aproape de tine care simti k te iubeste cu adevarat si te va iubi toata viata, cu acel cineva, adica impreuna cu siguranta o sa va faceti bani!