| FortaSteaua2012 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre bani si dragoste ce ati alege?

7 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Dragostea findca e mai pretioasa decat toate

| tinka a răspuns:

Ceea ce nu se cumpara nici cu banii, DRAGOSTEA!

| valentingb a răspuns:

M-as indragosti de o bogatasa frumoasa si desteaptahappy
Cred ca banii...sincer.

| Mădă0611 a răspuns:

Dragoste. Poti sa ai tot ce iti doresti, material, fara dragoste nu ai nimic.

| Yosifica a răspuns:

Sunt fata! Pai cum se zice banii nu aduc fericirea ...De ce? Degeaba ai banii aia bata`i sa-i bata daca nu iubesti cu adevarat si te intereseaza numai lucrurile materiale care in fond definitiv sunt niste lucruri fara importanta, dragostea iti ofera iubirea increderea, acea senzatie ca numai poti traii fara pers de langa tine, deci pro dragostei, banii degeaba ii ai. desii majoritatea fetelor aleg banii (pentru haine, genti tongue etc etc...) nu e bine ceea ce fac, rar mai sunt fete care iubesc cu adevarat!

| TatianaCecilia a răspuns:

Bani! Nu se pune problema ca banii nu aduc fericirea.Trebuie sa recunoastem ca banii iti aduc mult mai mult decat atat, de exemplu prieteni..Si nu ma intereseaza ca prietenii se prefac..atata timp cat o fac bine! Dar asta e doar parerea mea!winking

| euSUNTasta a răspuns:

Dragoste