| RAY a întrebat:

Barbati frumoși care sa va atragă întâlniți des sau rar?

6 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Cateodata prea des, dar cateodata ata de rar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bărbat FRUMOS cum crezi tu că sunt bărbații frumoși NU îi vor femeile cum crezi tu.

EXEMPLU ca să înțelegi.

Un bărbat ca ăsta NU îl vor femeile și NU îl bagă în seamă dacă îl văd așa.

https://i.pinimg.com/736x/69/0e/f5/690ef51544f5cd4c7a596116dfcb2b40.jpg

Dar EXACT bărbatul ăla dacă se ÎMBRACĂ ca ăsta are COADĂ de femei frumoase după el care își ARUNCĂ chiloții de pe ele imediat și SAR pe bărbat să facă sex cu el.

Se și BAT FIZIC 2 femei frumoase care să facă ea sex cu un bărbat așa și bărbatul RÂDE de ele.

https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2021/09/politist-sb.jpg

DECI - NU contează la un bărbat nici FRUMUSEȚEA nici MUȘCHII de pe el nici BANII că nici o femeie NU OBSERVĂ un bărbat frumos cum crezi tu și gata să facă sex imediat cu el.

CONTEAZĂ cum este îmbrăcat bărbatul și ce este bărbatul ăla frumos ca să se și BATĂ FIZIC femeile frumoase pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai reține ceva - 3 bărbați de 25 de ani, 26 de ani și 26 de ani.

2 din ei de 26 de ani arătau cam ca ăla dezbrăcat pus mai înainte și cel de 25 de ani era ORIBIL și PITIC și PROST ca om, era genul de RATAT TERMINAT.

Cel de 25 de ani ORIBIL era băiat de colonel SRI și el lucra la SRI.

El mergea la femei cu ceilalți 2 și tot timpul se RUȘINA când trebuia să facă sex cu una.

Cam astea erau reacțiile lui când a mers la femei acasă să facă sex.

- s-a sculat de pe canapea și a plecat fără să spună nimic

- NU făcea sex cu femeile și doar stătea în sufragerie chiar dacă o femeie era dezbrăcată în fața lui și îi spunea să meargă cu ea în dormitor

Dacă ăla NU mergea la femei cu ceilalți 2 el NU făcea sex cu femeile.

S-a însurat cu una ORIBILĂ și a făcut un copil și s-a URÂȚIT și mai mult nevasta lui după ce a născut.

| AndreeaWTS a răspuns:

Un păpușel frunos și fără prea multă minte, nu e idealul meu.
Prefer unul inteligent și cu simțul umorului.

| nebunuweed69420 a răspuns:

Saalu. eu nu prea intalnesc dar tu eti cam sukar asa si as vrea sa ne vedem dm pe telegram.pup

| RosuBradboss a răspuns:

Mai rar, doar vor sa facem dragoste
da mi mesaj pe yahoo messenger
ana_mariamanugrigore@yahoo.mail