| LCD a întrebat:

Barbati indragostiti, ce va fascineaza la femeia de la langa voi? Ce va tine langa ea? happy

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca as fi baiat...:d

desigur ca m-ar atrage intai fizicul. incepand cu forma corpului, fata, culoarea pielii, tunsoarea. numai grasele sau urataniile ar spune mai intai ca pe primul loc este caracterul

| secsilicioasa a răspuns:

Frumoasa intrebare urat ca nu a raspuns nimeni.Inseamna ca nu sunt barbati pe aici doar baietei.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sti ce multi abietzi gandesc asa nu e frumos ceea ce e frumos. e frumos ceea ce iti place... Asa ca. poate is barbati si poate is baieti dar nu pot spune ce le palce la fata de langa ei ca toti au gusturi diferite si asta le pale lorwinking

| MariusB12 a răspuns:

E nevoie de scânteia aia care te face să revii de fiecare dată lângă ea. Poate ochii ei, poate vorbele ei, poate farmecul ei. Fizicul, culoarea părului și alte tâmpenii de genul sunt trecătoare...