| As100 a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata sa indragostiti de tine?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiam ca ele se indragostesc de un barbat nu de ceea ce posezeaza acel barbat, zi-mi si mie care fata iubeste cu adevarat?

| MariaCrinaPopescu1233 a răspuns:

Pai,o sa incepe sa se comporte ciudat langa tine, o sa te,, urască,, dar de fapt ea e numai cu ochii după tine, o să dea în tinehappy îți propun să fii bun cu ea.Astfel,ai putea să o ceri ca iubită, desigur, dacă o iubești.Crede-mă sunt fată de 14 ani și procedez așa laughing