| calin3003 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cate dintre voi ati experimentat sexul sau v-ati sarutat cu o fata? vad din ce in ce mai multe bloguri cu femei care au relatii cu barbati dar au avut si cu femei? de ce? care e motivul? Si a doua intrebare, de ce se tin de mana unele fete cand merg pe strada? Exista in fiecare dintre voi o atractie pentru persoanele de acelasi sex?

3 răspunsuri:
| MadaxElena a răspuns:

Fetele sunt fete.Se simt atrase unele de altele pentru ca sunt lafel.Delicate, suave.In plus ele stiu multe despre cum sa faca si ce sa faca.Din asta rezulta ca Se plac...Bine unele ca nu sunt toate laughing.Am avut prietene care la betie s-au sarutat cu alte fete.Prima data soc dar dupa aia s-au obisnuit si au continuat asa pentru ca le-a placut.

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Nu cred ca exista in fiecare atractie pentru pers de acelasi sex. Sunt foarte mult fete bi, dupa cum ai zis si tu. Eu una nu am experimentat nimic cu o alta fata, dar am o cunostinta care a facut-o si mi-a spus ca ii place sa o faca si cu fete deoarece fetele se inteleg si stiu unde sa se atinga una pe alta pentru ca amandoua sunt fete si stiu mai bine decat stie un baiat sa atinga o fata. Asta mi-a spus ea.eu habar nu am de ce tot mai mult femei au relatii cu alte femei... probabil nici ele nu stiu de ce se simt atrase de fete, pur si simplu asta simt...

| paranteză a răspuns:

Da, m-am sarutat din greseala cu o fata.Cand am iesit de la scoala voiam sa-i spun pa si sa o pup pe obraz, ea la fel si ne-am pupat pe buze.