| Hela a întrebat:

Buna! Daca am fantezii cu femei(eu fiind femeie) si ma excita mai mult filmele porno cu lesbiene decat cele cu heterosexuali e posibil sa fiu bisexuala? Spun bisexuala, pentru ca simt atractie fata de barbati si am avut relatii heterosexuale. big grin

15 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sigur ești bi-curioasă. După ce o să încerci, o să fii sigură.

| doctorandus a răspuns:

Poti sa ai preferinte la porno pe care nu le practici niciodata in viata reala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai fantezii, esti atrasa si vrei sa faci asta cu si de femei, inseamna ca da, ai o inclinatie spre ce ai descris mai sus.

| Sofer a răspuns:

Da. Ai înclinați spre asta. Poți sa fi bi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex cu o femeie si ai sa afli.

| Hela explică (pentru anonim_4396):

Asta nu e asa simplu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti spun sincer ca baiat ma uit la filme porno si nu stiu frate aia sa sarute sa puna mana pe o femeie
La lesbiene daca ma uit e altceva la partea de preludiu stiu sa se sarute
Nu am fantezi cu lesbiene dar e altceva stiu sa se atinga
Bisexuala ai fi daca vrei sa pui mana pe o femeie sa o saruti etc
Eu nu as putea sa pun mana pe un barbat si ma scarbeste pe loc un film gay deci sigur nu sunt bi

| Hela explică (pentru anonim_4396):

Pai, daca am spus ca am fantezii cu femei. ma gandesc ca ma excita sa sarut o femeie, s-o mangai. dar nu cred ca as putea sa iubesc o femeie... dar m-ar atrage din punct de vedere sexual

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hela):

Deci răspunsul este da
Ești bisexuala
Multe fete sunt și mi se pare normal sau de înțeles
Trebuie sa experimentezi treaba asta cândva cum a zis și hecate
Bine nu neapărat sa faci sex dar dacă ajungi sa te săruți cu o fata și sa pui mana pe ici colo sigur vei simți atracție
Nu cred ca sunt șanse sa nu îți placa

| mili25 a răspuns (pentru Hela):

Si ce te retine sa incerci si sa afli?
Experimenteaza si gaseste-ti singura raspunsurile. doar tu poti afla adevarul. nimeni nu poate sa ti-l spuna.
Eu personal as fi jurat ca nu as putea fi lesbi. pierdeam laughing

| Tokyo44 a răspuns:

Cu siguranța ți-ar place sa experimentezi.
Ești adulta și liberă sa faci ceea ce simți.
Din păcate in Ro cei mai mulți nu înțeleg libertatea și diversitatea fiecăruia in parte!
Succes!

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Sunt la fel?

| EoTl a răspuns:

Sigur nu esti bi. (Ai senzatia asta deoarece actiune decurge altfel )

| Hela explică (pentru EoTl):

Nu inteleg laughing

| EoTl a răspuns (pentru Hela):

Vezi tu in filmele porno cu lesbiene atingerile sunt mult mai dese si mai senzuale, fierbinti decat in cele normale. (daca asculti cu sonor posibil si sunetele sa te atraga) Depinde de tine daca crezi sau nu ca esti bi sau daca vrei sau nu sa fi. Curiozitatea ucide deci pana nu afli ce simti in realitatea nu o sa te opresti din a te gandi la chesti din astea. Decat cu gandirea esti momentan bi sa zicem.