| Derkes a întrebat:

Bărbaţii blonzi au mai mult succes la gagici decât cei bruneţi?

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

E invers de fapt happy
nu conteaza culoarea parului, ci cu sunt ca atitudine si comportament.

| RAY a răspuns:

Barbati inalti sunt cei mai preferati de catre femei, cei care au peste 1, 80

| Violleta2022 a răspuns:

Brunetele prefera blonzii si blondele prefera brunetii. Deci, exista petec pentru fiecare sac!

| peperonies a răspuns:

Statistic nu. sunt mult mai putini barbati blonzi decat bruneti.

| Eu2208 a răspuns:

Depinde...

| Helpme99 a răspuns:

Din punctul meu de vedere caracterul conteaza la fel de mult ca aspectul. Una fara alta nu se poate

| RAY a răspuns (pentru Helpme99):

Cand cunosti pe cineva te atrage aspectul fizic atat

| Rob3rt97 a răspuns:

De obicei cei blonzi sunt mai feminini... Dar mai prosti happy