| channah_5883 a întrebat:

Barbatii dau papucii femeilor pe care le iubesc pentru ca le place sa sufere?

Răspuns Câştigător
| nobody_7049 a răspuns:

Nu ci pentru ca le place sa para ceva ce nu pot fi happy. desi sufera si ei la fel ca si femeiile doar ca reactioneaza diferit :*

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta de unde ai mai scos-o? Frate, ce gândire aveţilaughing

| Cypronge a răspuns:

Cand iubesti pe cineva, nu il poti parasi pentru ca renuntand la el e ca si cum ai renunta la sufletul tau, iar gandul ca nu vei mai avea persoana respectiva langa tine te face sa simti ca si cum mori cate putin in fiecare zi, deci daca ai parasit pe cineva inseamna ca nu l-ai iubit, si pentru tine a fost doar o aventura.

| NickiMinaj a răspuns:

Ooo da, clar de aia. sad Si dupa aia isi injecteaza morfina care pe unde nimereste, unii in vene, altii in artere...

| channah_5883 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsurile voastre, apreciez fiecare parere in parte. Desi...@nobody: sa para ceva ce nu pot fi?big grin. poti sa detaliezi te rog?:*

| channah_5883 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, apreciez parerea fiecaruia.@nobody: le place sa para ceva ce nu pot fi? detaliazabig grin:*

| channah_5883 explică:

Cred ca multi au inteles gresit exprimarea mea.ma refer daca barbatii dau papucii femeilor pe care le iubesc pentru ca le place sufere lor barbatiilor nu nouabig grin. acum poate o sa primesc rasounsuri diferite:p

| Dolly_2428 a răspuns:

Nu stiu ...nu prea credstraight face adica daca te iubeste de ce sa-i place sa suferi pe-asta nu o inteleg...sincer daca unui baiat i placesa te faca sa suferi e pe interes sau orice alt ceva dar nu te iubestestraight faceSper ca ti-am fost de foloshappy

| Papusik_4304 a răspuns:

Nu. pentru ca au gasit alta mai buna care au fund si sani mari care vor sa le f**a. intre timp noi proastele suferim si plangem upa noi. dar tt la astea care le iubesc se intorc. pentru ca la alea care se duc se duc doar pentru cateva nopti o simpla aventura. iar dk nu se mai intorc nu ne'au iubit. funda?

| NoobyBoy a răspuns:

Nu exista asa ceva.