| chiftelutacrocanta a întrebat:

Femeilor le place atunci cand barbatii se mira de nebuniile pe care le fac ele?

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cu totii suntem dependenti de validare externa, e scris in gena noastra ADN, deci chestia asta nu e valabila doar femeilor.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu ma prea pasioneaza aia care stau cu limba scoasa numa in speranta ca o sa vada si ei o buca.

| Samariteanul a răspuns:

Da,in special le place sa vada ca sunt atenti la ele. Daca barbatul ii da atentie, chiar si la nebuniile ei ea este fericita.