| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Barbatii au voie sa isi bata sotiile, femeilor le place sa fie batute, altfel nu se simt iubite.
Ce ziceti de asta?

25 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Barbati nu au voie sa isi bata sotiile, insa eu a-si bate o singura femeie, pe Ema, dar in jacuzzi.

| Hombre a răspuns:

Bai AnimaluleX pai mie cel mai mult imi place nimfomanele la pat dar sa nu-mi fie sotie. Nu le egaleaza nimeni in timpul consumarii actului sexual. O nimfomana cu care faceam sex ii puneam manusi pe maini pentru ca avea unghiile mari si m-a facut praf prima data, eram zgariat si aratam ca plasa de la poarta terenului de fotbal.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu ştiu cu ce femei şi bărbaţi ai avut de a face, dar afirmaţia ta este total greşită. Şi iar: generalizezi, când nu e cazul.

| EmaS a răspuns:

Nu imi plac agresiunile de nici un fel.Mie ca femeie,imi place sa fiu iubita, apreciata, pretuita.

| Vizitiul a răspuns:

Imi place sa cred ca vorbesti despre bataia din pat.

| harciog a răspuns:

Mai,inclin sa cred ca sint fel si fel de firi unele fiind adeptele unui masochism rar intilnit si va vorbesc din experienta. Aveam fosta sotie nimfomana rau dar tot pe atit si adepta masochismului. Iata un dialog dupa o cearta crunta satul fiind de atita cearta,hotarit sa-i pun capat;-Bine mai,ai dreptate intru totul dar lasa-ma naibii in pace.Ea;-Tu zici asa ca nu vrei sa-mi dai dreptate.;-Mai,ti-am zis ca ai dreptate numai lasa-ma dreaku in pace.;-Ei vezi mai,de ce tipi Gigi de ce tipi? Intr-un final incercam sa nu o mai iau in seama dar era mai rau;-Asa am ajuns Gigi,asa am ajuns? Sa nici nu ma ma iei in seama? Sint sotia ta mai baiete cum imi poti face asa ceva?; si de aici ii recomandam calduros un psihiatru sau psiholog ceva si ea,in loc sa se bucure, o dadea pe violenta si se repezea la mine.Ce mama dreacu'poti face pina vine sfirsitul de tot, in cazuri din astea?

| Klepto a răspuns:

Femeile trebuie tinute in puf, puf un pumn, puf o palma.

Dupa cat trolling este pe TPU, ma mir cum de nu-si dau seama unii cand este vorba de o intrebare care incita spiritele...

| DorelSudoru a răspuns:

La unele e corect...

| AlxMro a răspuns:

Acel mod de iubire "cu nabadai", se numeste Mania. Modul de gandire al femeilor ce corespund tipul de iubire Mania este ceva de genu " Ma bate pentru ca ma iubeste, si ca tine cu adevarat la mine".

| Luori a răspuns:

Sunt femeie, si nu ma satisface NIMENI batandu-ma.
Ce zici de asta?

| morningstar a răspuns:

Ce sa zic, ca nu este adevarat. Pana acum nu am intalnit nicio persoana care sa sustina acest lucru. Iubirea nu se poate concretiza in violenta. Un barbat isi pierde calitatea de barbat daca ridica mana asupra sotiei sau asupra oricarei alte femei. Iar femei carora sa le placa sa fie batute nu am intalnit, eu stiu ca majoritatea divorteaza in acest caz happy. In orice caz, eu nu as vrea sa fiu 'iubita' astfel happy

| PinkPanther a răspuns:

Cea mai mare aberatie pe care am auzit-o.

| PinkPanther a răspuns:

Pai simplu calea cea dreapta, pentru ca SUNT FEMEIE, bine or fi unele masochiste dar alea au ceva probleme cu capu, altfel nu-mi explic

| ganton a răspuns:

Posibil sa ai putina dreptate. Adica sunt unele carora le place sa fie dominate...

| DenisaAbdn a răspuns:

Eu te-as lasa sa ma bati. La sah. Daca poti. blushing

Off topic : Din intrebarile tale : "femeilor le place sa fie batute", "femeile nu-s inteligente", "femeile urasc barbati ca atat le duce capul", "femeia ataca barbatu ". Bai nene dar ce-a putut sa faca din tine, neispravita... ntz, ntz, ntz...

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan3vl a răspuns:

Eu zic ca isi merita soarta f bine le face si ar fi doua cazuri ori femeia il inseala sau e figuranta ori barbatu e un nenorocit sau un betiv si aici tot vina ei este ca nu are ce sta cu el

funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ICanSeeAll a răspuns:

De unde scoti asa ceva? Suntem in secolul 21.

| Carmen a răspuns:

Pentru mine femeile carora le place sa fie batute sunt femei fara principii, le place sa fie calcate in picioare si umilite.

| DarkShaodw1 a răspuns:

Ca tu ai mucegai in loc de creier

| xSunriseX a răspuns:

De acord cu PinkPanther ...niciodata femeilor nu le-a placut si nu o sa le placa bataiastraight face. unele dc crezi ca divorteaza? ca sunt satule d bataie si alte chestii.gen maica meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mars! de la sectiunea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deşi pare o prostie,unele femei şi bărbaţi cred asta. Ştiu din proprie experienţă,doar că ei erau de etnie rromă. Femeia spunea că la ei este ceva normal asta şi aşteaptă să fie bătute, la ei fiind o dovadă de "iubire ".Un om normal cu siguranţă nu ar gândi aşa.Nu poţi să pretinzi că iubeşti o persoană, iar apoi să dai în ea. Nu o respecţi nici pe ea şi nici pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai spunea un batran odata; femeia poti sa o bati si degeaba.ca stie ea de ce.parerea lui.parerea mea? o cunoastere perfecta a celor doi soti, si o comunicare permanenta. duce la rezolvarea acestui aspect in casnicie.fiindca sant femei carora le place sa fie batute si f...e.doar atunci au voie barbatii.