| CravataAlbastra a întrebat:

Barbatii isi dau seama la actul sexual ca femeia e virgina? Ce senzatie au cand fac sex cu o virgina față de sexul cu o femeie care si-a inceput viata sexuală?

24 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Iti dai seama ca simti, cand deja ti-ai inceput viata sexuala si daca o faci si des e ca si cum ai da ca surdul in clopot.

| LoveSleep a răspuns (pentru aditimus):

Nu stiu in cine ai dat tu ca surdul in clopot, dar o fi avand vreo problema medicala.

| RAY a răspuns:

Nu ai cum sa stii fara un consult ginecologic, cum ele mint non stop, mai bine te faci ca le crezi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu simt nici o diferență.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, evident ca se simte. Pe langa faptul ca penetrarea este mai grea oarecum si ca curge sange... mai sunt si reactiile fetei, pentru ca se misca, o doare, etc.

Sau daca te-ai referit la cum se simte baiatul, pe langa prima penetrare, dupa... ar trebui sa fie cam la fel, pana la urma este mai mult psihologic.

| Celcestietot a răspuns:

Se mai da si seama, adica cel putin exista sanse.

| LoveSleep a răspuns:

Nu ai cum sa te lovesti de situatia in care esti in pat cu o femeie si ea e virgina si tu nu stii.
Ori ti-a zis deja, ori nu se intampla. Ca nu suntem pe Netflix, in viata reala tipele virgine nu se duc pe strada si fac sex cu primul pe care il vad, doar sa scape de povară.

| CravataAlbastra explică (pentru LoveSleep):

Eu am intrebat altceva, nu am adus in discutie contextul. Normal ca barbatul respectiv ar stii acest detaliu mai ales daca este o relatie serioasa.
Eu ma refeream daca se simte fizic ca femeia e virgina.

| LoveSleep a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Eu ti-am zis ca nu are rost sa te intrebi asta din moment ce n-o sa existe situatia asta niciodata.

Dar da, evident ca simte. O tipa virgina e panicata, stangace, speriata si complexata si nu doar ca poti vedea lucrurile astea cu ochii, le mai poti simti si cu p a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ba cam așa se intampla, numai că alea au 15-16 ani. Deci nu prea ai cum sa dai de ele.

| CravataAlbastra explică (pentru LoveSleep):

Ma faci sa rad : )) Exista tot felul de situatii si oameni, n-ai cum sa spui ca n-o sa existe situatia asta niciodata.

| CravataAlbastra explică (pentru anonim_4396):

Te referi la faptul ca doar fetele de 15-16 ani mai sunt virgine? : ))

| Celcestietot a răspuns (pentru LoveSleep):

Are you lost, baby girl?

| LoveSleep a răspuns (pentru CravataAlbastra):

N-o mai lua așa adânc. Era mai bine dacă ziceam că "in proportie de 97, 3 %, fetele o sa-ti spuna ca sunt virgine, intr-un fel sau altul"?
Voiam sa punctez o idee.

| CravataAlbastra explică (pentru LoveSleep):

N-am auzit nicio fata sa vrea sa spuna ca e virgina desi nu e : ))) din contra multi barbati vor femei cu experienta la pat, sa nu stea dupa ele mult timp pana sa faca sex. Cred ca n ai inteles intrebarea mea. O zi buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Da, categoric eu as simti si fizic, nu stiu de altii, dar eu sunt absolut convins laughing

| SG1995 a răspuns:

Pai o tipa virgina e clar mult mai timorata, putin frigida din cauza lipsei de experienta, sa numai zic ca pentru o femeie a face prima data sex e dureros, deci in clipa in intri in ea, plus reactiile pe care le are in timpul sexului, va evident faptul ca nu are experienta sexuala.

| Werrich a răspuns:

La femeia virgină curge sânge pe jucărie.

| CravataAlbastra explică (pentru Werrich):

Nu la toate curge sange prima data

| Goete a răspuns (pentru Werrich):

Nu neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cam dai seama destul de ușor când cineva e virgin sau virgina, e foarte sensibil la atingeri și gâdilat, nici nu e nevoie sa faci sex cu acea persoana sa ști dacă e sau nu virgina.

| CravataAlbastra explică (pentru anonim_4396):

Eu zic ca depinde si de persoane, nu toti virginii sunt la fel, unii sunt mai relaxati si deloc pudici decat cei care au o viata sexuala.

| MValentin a răspuns:

In primul rand iti va transmite semnale ca o doare, apoi un lucru important. Se vede in aspectul vaginul ca e mai,, intreg,, si stramt
Si la simt, cand bagi penisul simti un cerc mai rigid ce sta sa se rupa cand tot te impingi in ea(am incercat sa iti explic cumva)

| vanilla80 a răspuns:

Nu poți să-ți dai seama dacă o femeie este virgină. La unele femei nu li se rupe himenul deoarece el este foarte elastic, unele nu sângerează deloc, unele sângerează puțin, altele mai mult, pe altele nu le doare deloc deoarece preludiul a fost bun, pe altele le doare chiar și cu ajutorul preludiului, te pui și o întrebi chiar dacă n-ar trebui să steie la baza relației problema asta, trebuie să înveți și să stabilești unele chestii cu partenera ta și chestia principală-i încrederea. happy.