| anonim_4396 a întrebat:

Barbatii pot avea orgasm anal?

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man e adevarat, barbati pot avea orgasm prin stimularea prostatei la care se ajunge prin orificiul anal. dildauri. penisurile altor barbati, degete, vibratoare. toate pot fi folosite in acest scop.

in ciuda a ce zic unii oameni nu e nimic homosexual in asta. un barbat heterosexual poate sa aiba orgasme anale singur sau cu ajutorul unei partenere fara sa se teama de sexualitatea proprie!

| lpavel a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Esti dus cu pluta... Vezi intoarce-te pana nu e tarziu laughing

| lpavel a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Nu confunda placerea cu orgasmul! Tu probabil esti homo... laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Dacã iti bagã prietena un deget acolo, o sa gemi mai ceva ca eawinking (un lubrifiant si o manusã medicalã sunt de preferat)

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa-i tai degetul si o sa il bag in gura ca nu cumva sa mai sa mai incerce vreodata asta! Daca tu esti homo si iti place asta nu inseamna ca si mie imi place!

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Nu sti pânã nu incerci laughing dupã nu o sa te mai Saturi.
Homo este atractia fatã de barbati sau practicarea sexului cu barbati.

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, se poate.

| lpavel a răspuns:

laughing asta-i prea tare! laughing cati ani ai 7-8? Nimeni nu poate avea orgasm anal! ca sunt unii/unele care simt placere in asta, e cu totul altceva...

| HadesSs a răspuns:

Probabil se refera la orgasm prin stimularea prostatei, acel tip de orgasm pot avea barbatii prin introducerea unui obiect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești distrus rău happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| BryBard a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta!

| lpavel a răspuns (pentru BryBard):

Sunt copii, n-au unde invata asa ca invata de pe aici... laughing

| PolitiaGramaticii a răspuns:

**** tu esti prost?
ai 300 iq btw