| Miihaa a întrebat:

Ati avut orgasm anal? Cum e?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Delicios

| mihai69 a răspuns:

Întrebarea e pentru fete, sau pentru băieți?

| Miihaa explică (pentru mihai69):

Fete.lol
daca tu ca baiat ai avut, poti raspunde

| mihai69 a răspuns (pentru Miihaa):

Sincer, cred că mai degrabă simte un bărbat asta, decât o fată. Nu că ar fi imposibil și la voi, doar că e sigur mai dificil.
Și da, am avut orgasm anal (prin masarea prostatei). Și e... ca un orgasm: plăcut!winking

| sofisis a răspuns:

E foarte misto sa ai orgasm prin penetrare anala. Uneori e mai intens decat cel obtinut prin penetrare vaginala. Dar nu il intrece pe cel clitoridian happy
Pe scurt: daca ai un partener priceput si nu esti incuiata la minte din punct de vedere sexual, merita incercat.

| peperonies a răspuns:

De cac@t.