| Cani223 a întrebat:

Bărbaților le place sa facă sex oral femeilor?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da fratelo ne place place place

| JustStitch a răspuns:

De ce intrebi?

| JustStitch a răspuns:

Nu stiu daca le place, dar sunt persoane care o fac din curiozitate sau din dorinta de a-si satisface femeile

| Purec a răspuns:

Depinde de persoana, nu cred ca tuturor le place asta. Totusi cred ca sunt majoritari cei carora le place asta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cat le place, dar daca vor si ei sex oral, atunci este bine sa fie pregatiti sa-l ofere in aceeasi masura, femeilor.

| mastadont a răspuns:

Depinde de persoană, e imposibil de generalizat. Mie personal îmi place dar am întâlnit și bărbați care nici nu vroiau să audă așa ceva și tresăreau de scârbă doar când se pomenea de cunilingus.

| Octavian81 a răspuns:

Eu ador sa fac sex oral femeilor.

Răspuns utilizator avertizat