| Cani223 a întrebat:

Bărbaților le place sa facă sex oral femeilor?

8 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Depinde de persoana, nu cred ca tuturor le place asta. Totusi cred ca sunt majoritari cei carora le place asta

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da fratelo ne place place place

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cat le place, dar daca vor si ei sex oral, atunci este bine sa fie pregatiti sa-l ofere in aceeasi masura, femeilor.

| mastadont a răspuns:

Depinde de persoană, e imposibil de generalizat. Mie personal îmi place dar am întâlnit și bărbați care nici nu vroiau să audă așa ceva și tresăreau de scârbă doar când se pomenea de cunilingus.

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

De ce intrebi?

| JustStitch a răspuns:

Nu stiu daca le place, dar sunt persoane care o fac din curiozitate sau din dorinta de a-si satisface femeile

| Octavian81 a răspuns:

Eu ador sa fac sex oral femeilor.