| teo92 a întrebat:

Le place femeilor sa faca sex oral barbatilor?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,probabil,altfel nu cred ca ar face-o ca ma indoiesc ca e din obligatie.
Chestia e ca unele fete o fac din placere, altele nu o fac deloc si sunt unele care o fac doar ca partenerul sa se simta bine fara ca lor sa le faca prea mare placere.Adica mai ales daca si partenerul face sex oral,e ceva normal sa isi faca reciproc,si poate e si o chestie asta ca daca el o face,te simti asa indatorata sa ii raspunzi actiunii sale.
DAca vrei sa primesti placere trebuie sa si daruiesti.
Si barbatii sunt ca femeile,nu e vorba ca numai femeilor le-ar placea sau nu, sunt si barbati care adora sa faca sex oral parteneri, in schimb altii nici nu vor sa auda.
Depinde de fiecare...

| dann42 a răspuns (pentru monyk):

Un sxcelent raspuns
imi place sa fac dar sa mi se si faca
nu imi place sa ejaculez in gura partenerei niciodata

| mgtow a răspuns:

La unele femei da la altele nu.

| mdany a răspuns:

Depinde de femeie

Răspuns utilizator avertizat
| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Mie nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place, nu fac. Nici din placere, nici din obligatie. Sa-si cumpere un vagin electric si sa ma lase in pace.